Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступінь захисту IP20
Стан Нове
Напруга мережі 220~240
Колір плафона Білий
Спосіб монтажу Накладний
Матеріал плафона, підвісок Пластик
Розмір 22*19*5
Потужність лампи Вт 22
Кількість джерел світла 1
Колір арматури (основи) золото
Тип лампи Світлодіодна
Стиль виконання Хай-тек
Спектр світіння 2700-6400K
Пульт дистанційного керування Ні
Матеріал каркасу метал
Форма плафона кругла
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Світ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 22 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
- Ціна: 550 ₴




